Keçiören Belediyesi ANKARA

Keçiören Belediyesi

Keçiören Belediyesi ANKARA Konusu Hakkında: Devletimizin resmi web sitesi “turkiye.gov.tr” adresinden Keçiören Belediyesi Ankara hizmetlerini sıralayacağımız şekilde alabilmeniz mümkündür.

Keçiören Belediyesi ANKARA E-Devlet

Nikâh İşlemleri Hizmetleri

“turkiye.gov.tr” adresinde yer alan belediyeler linkine girilip Ankara seçeneği seçildiğinde Ankara’da yer alan belediyeler karşınıza çıkacaktır. Keçiören Belediyesi Ankara seçeneği seçildiğinde ise karşınıza Keçiören Belediyesi’nin hizmetleri çıkacaktır. Bunlardan ilki nikâh işlemleri hizmetleri başlığıdır.

Nikâh Salonu Durum Sorgulama

Nikâh işlemleri hizmetlerinin hemen altında yer alan nikâh salonu durum sorgulama sistemine giriş yapabilmek, e- devlet şifresi gerektiren bir işlemdir. Ülkemizde yer alan tüm PTT şubelerinden 1 TL karşılığında edinilebilen e- devlet şifresi sayesinde nikâh salonu durum sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İmar Durum Sorgulama

İkinci başlık olan imar durum sorgulama başlığı, altında yer alan iki ayrı linkle vatandaşlara hizmet vermektedir.

Adrese Bağlı İmar Durumu Sorgulama

İmar durum sorgulamanın ilk linki olan adrese bağlı imar durumu sorgulama, adres bilgilerinizi gireceğiniz bir form vasıtasıyla sizlere hizmet vermektedir.

İmar Durum Sorgulama

İkinci link olan imar durum sorgulama linki ise mahalle, ada ve parsel bilgileriyle durum sorgulatabileceğiniz bir hizmet türüdür.

Ak Masa Hizmetleri

Bir diğer başlık olan Ak masa hizmetleri, iki ayrı linkle vatandaşlara hizmet sunmaktadır. Bunlardan biri Ak masa başvuru, ikincisi ise Ak masa başvuru sorgulamadır.

Ak Masa Başvuru

Keçiören Belediyesi Ankara Ak masa başvuru işlemleri, e- devlet şifresi aracılığıyla sisteme giriş yapılarak gerçekleştirilen bir hizmet türüdür.

Ak Masa Başvuru Sorgulama

Ak masa başvuru işlemlerinden sonra dilediğiniz zaman sisteme e- devlet şifrenizle girerek Ak masa başvuru sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Keçiören Belediyesi Ankara elektronik hizmetleri içerisinde en geniş yeri tutan başlık, diğer hizmetler başlığıdır.

Evcil Hayvan Sahiplenme

Diğer hizmetler başlığının altındaki evcil hayvan sahiplenme linkine tıklandığında karşınıza evcil hayvanlar listesi çıkacaktır. Bu sayfadan hayvan sahiplenebilmek mümkün olacaktır.

Evde Diş Sağlığı

Keçiören Belediyesi’nin en önemli hizmetlerinden evde diş sağlığı hizmetinden yararlanmak için sisteme e- devlet şifresi ile giriş yapmak ve istenen bilgileri doldurmak gerekmektedir.

Hangi Hizmeti Nasıl Alabilirim

Bu uygulama sayesinde Keçiören Belediyesi’nin hangi hizmetinden nasıl yararlanılabileceği kolayca öğrenilebilmektedir. Yapmanız gereken ise müdürlük ve hizmet seçeneklerini seçerek sorgula butonuna basmaktır.

İhale Sorgulama

Uygulama sayesinde formda işaretleyeceğiniz tarihler arasındaki tüm Keçiören Belediyesi ihalelerini görebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sistemden tarih seçerek nöbetçi eczanelerin listesine ulaşabilir; dilediğiniz tercih edebilirsiniz.

Arsa Rayiç Değerleri

Arsa rayiç değerleri bilgisi için belediyeye gitmek yerine sistem üzerinden sorgulama yapabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Evrak Sorgulama

Belediyeyle ilgili bir evrakın sorgulanması için de yapmanız gereken sisteme e- devlet şifrenizle girmeniz ve istenen bilgileri yazarak sorgulama yaptırmanızdır.

İnşaat Maliyet Hesaplama

Marjinal bir hizmet olan inşaat maliyet hesaplama, bir form doldurarak yararlanabileceğiniz bir hizmet olarak sizlere sunulmaktadır.

e- Belediye Hizmetleri

Dört alt başlıkla vatandaşlara hizmet vermektedir.

Beyan Bilgileri

İlk link olan beyan bilgileri hizmeti, e- devlet şifresi ile sisteme girilerek edinilebilmektedir.

Borç Bilgileri Sorgulama

Keçiören Belediyesi’ne bir borcunuz olup olmadığını, e- devlet şifresi ile sisteme girerek sorgulatabilirsiniz.

Sicil Bilgileri

Hemen hemen her belediyenin vermekte olduğu sicil bilgileri hizmeti, Keçiören Belediyesi’nin sayfasında da yer almaktadır.

Tahsilât Bilgileri Sorgulama

Son e- belediye hizmeti olan tahsilât bilgileri sorgulama da e- devlet şifresi vasıtasıyla yapılabilen işlemler arasında yer almaktadır.

Bilgi Edinme Hakkı Hizmeti

Bu başlık da iki ayrı hizmet şeklinde sizlere sunulmaktadır.

Bilgi Edinme Başvuru

Hizmet sayesinde bilgi edinilmek istenen konu hakkında başvuru yapılabilmektedir.

Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

Bilgi edinmek için yapılan başvuruların hangi aşamada olduğunun sorgulanması da bu hizmet sayesinde mümkün olmaktadır.

Keçiören Belediyesi ANKARA İçin Tıklayınız

Paylaş.

Yorum Yap