İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSTANBUL

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Konusu Hakkında: Günümüzde e-devlet sitesi üzerinden birçok bilgiye sahip olmak mümkündür. Yapılacak olan sorgulama işlemleri sayesinde barajlar hakkında bile sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi mümkündür. Günümüzde e-devlet şifresi ile e-devlet portalına erişim sağlayan kişilerin e-belediye hizmetleri sayesinde bu tür sorgulama işlemlerini yapmaları mümkündür. Yapılması gereken e-devlet sayfasına erişim sağlanmasının ardından e-belediye linkinin tıklanmasıdır.

Açılacak olan belediye listelerinden İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSTANBUL seçiminin yapılmasının ardından bu alanda yapılabilecek olan sorgulama işlemlerinin listesine erişim sağlanabilir. Bu sorgulamalar baraj doluluk oranları, su analiz raporu, abone bilgi sorgulama, arıza ve bakım bilgisi sorgulama ve fatura bilgileri sorgulama gibi sorgulamalardır. Tüm bu bilgilere bu alandan erişim sağlanabilir. Bu sorgulama işlemleri e-belediye sayfasından yapılabilmesinden dolayı kişilerin öncelikle postaneden alacakları e-devlet şifresi ile e-devlet portalına giriş işlemini yapmış olmaları gerekir. Daha sonrasına e-belediye sayfasına ulaşım sağlanmasının ardından ilgili linklerin tıklanması ile gerekli sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi mümkün olan sorgulama işlemleridir.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSTANBUL E-Devlet

Baraj Doluluk Oranları

Günümüzde kişilerin e-belediye sayfasından yapacakları sorgulama işlemleri sayesinde baraj doluluk oranları hakkında bilgi alabilmeleri mümkündür. Gün gün işlem yapılan e-belediye sayfalarından güncel bilgilere ulaşım sağlanabilmesinin mümkün olmasından dolayı kişilerin bu sorgulama işlemlerini bu alandan yapmaları halinde güncel bilgilere sahip olmaları mümkün olur. E-devlet şifresi ile giriş yapılacak olan e-devlet portalından e-belediye sayfasına erişim sağlanması ve İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSTANBUL linkinin tıklanması gerekir. Bu sayfada bulunan sorgulama linklerinin arasından baraj doluluk oranları linkinin tıklanması gereklidir. Bu sayede kişilerin ilgili bilgilere ulaşmaları mümkün olmasından dolayı bu sorgulama işlemleri için e-devlet sitesinden sorgulama yapılması gerekir.

Su Analiz Raporu

Günümüzde e-belediye sayfasından yapılacak olan sorgulama işlemleri içinde bulunan su analiz raporu sorgulama işlemleri sayesinde kişilerin su analiz raporlarına erişim sağlamaları mümkündür. Yapılacak olan işlemler ile su analizi için gerekli bilgilere erişim sağlanacağı için bu bilgilere erişim sağlamak isteyen kişilerin öncelikle e-devlet sitesine girerek e-belediye linkini tıklamaları gerekir. Yapılacak olan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSTANBUL seçiminin ardından su analiz raporu linkinin tıklanması ile istenilen sorgulama işlemi yapılabilir. Bu sayede kişiler istedikleri bilgilere erişim sağlamış olurlar.

Abone Bilgileri Sorgulama

Günümüzde abone bilgileri sorgulama işleminin e-belediye sayfasından yapılabiliyor olmasından dolayı bu işlemlerin kolayca yapılması mümkündür. İnternet ortamında yapılan bu işlemler, e-devlet sitesine erişim sağlanması ile gerçekleşir. Sisteme giriş yapılmasının ardından e-belediye sayfasına erişim sağlanması gerekir. Bu alandan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSTANBUL kısmına erişim sağlanması gereklidir. Linke erişim sağlanmasının ardından abone bilgileri sorgulama linkinin tıklanması ile istenilen sorgulama işlemlerinin yapılması mümkün olur.

Arıza ve Bakım Bilgisi Sorgulama

Arıza ve bakım bilgisi sorgulama işlemleri e-belediye sayfasından yapılabilir. Kişilerin e-devlet şifresi ile giriş yaptıkları e-devlet sitesinden e-belediye sayfasına erişim sağlamaları gerekir. Bu alana erişim sağlanmasının ardından İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSTANBUL sayfasına ulaşım sağlanması gerekir. Bu alandan arıza ve bakım bilgisi sorgulama linkinin tıklanması ile ilgili sorgulama işlemi yapılmış olur.

Fatura Bilgileri Sorgulama

Günümüzde e-devlet şifresi ile portala erişim sağlayan kişilerin e-belediye sayfasına erişim sağlamaları durumunda fatura bilgileri sorgulama işlemini yapmaları mümkün olur. E-belediye sayfasına erişim sağlanmasının ardından ilgili belediye ve sorgulama linklerinin tıklanması ile yapılacak olan sorgulama işlemleri sayesinde kişilerin fatura bilgisi hakkında sorgulama yapmaları mümkün olur. Yapılacak olan tüm sorgulama işlemleri www.turkiye.gov.tr adresinden yapılıyor olmasından dolayı öncelikle kişilerin bu siteye giriş yapmaları gereklidir.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İçin Tıklayınız

Paylaş.

Yorum Yap