Hastane Randevu Hizmetleri

Randevu Hizmetleri

Hastane Randevu Hizmetleri Konusu Hakkında: Günümüz teknolojisine bağlı olarak gelişen internet ortamı, biz kullanıcılar için her anlamda kolaylıklar sağlamaktadır. Vakit tasarrufu sağlaması açısından, alınmak istenen randevular e-Randevu başlığı üzerinden yapılabilmektedir.

Hastane Randevu Hizmetleri

Birçok kurum ve kuruluşlara randevu alabilmek için internet ortamı, tüm vatandaşlara açılarak hizmet vermektedir. Bu yüzden, randevu almak eskiden olduğu gibi bireysel olarak gitmeleri 2. plana atıp, bu yeni sistemlerde internet üzerinden veya telefon açarak randevu hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Bu hem randevu hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireyler için hem de o firmaya ait çalışanlara zamandan tasarruf ve iş gücünü hafifletme adına verim sağlamaktadır. Bu hizmeti İçişleri Bakanlığına bağlı birimlerin Ana hizmet birimleri, Danışma ve Denetim Birimleri, Yardımcı Birimler ve Taşra Teşkilatı(Valilik) birimlerinin bünyesinde randevu hizmetleri almak isteyen kişiler www.turkiye.gov.tr bağlantısına tıklayarak randevu alabilirler.

 

İçişleri Bakanlığına ait birimlerden nasıl randevu alınır?

Randevu hizmetleri başvuruları için www.turkiye.gov.tr bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Ana sayfaya yönlendiğinizde buradan e-Hizmetler bölümüne tıklayıp İçişleri, Bakanlığı başlığı altında bulunan “Randevu Talep Başvuru ve Randevu Talep Başvuru Takip” bağlantılarına tıklayarak, randevu işlemlerinizin başvurularını yapabilirsiniz. Öncelik olarak, İçişleri Bakanlığına bağlı kurumlardan yapacağınız başvuru için, Randevu Talep Başvurusuna tıklamanız gerekmektedir. Bu alanda TC kimlik, ad-soyad, randevu tarihi, randevu istenen kurum, adres, e-posta ve telefon bilgilerinizi boşluktaki alanları dolduracak şekilde yazarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvuru işlemlerinizin ne durumda olup olmadığını,  Randevu Talep Başvuru Takip başlığına tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu başvuru işlemleriniz için e-devlet şifresi zorunludur. Aksi taktirde sisteme girişi yapamazsınız. PTT şubelerinden e-devlet şifresini nüfus cüzdanlarınızla birlikte giderek temin edebilirsiniz. Şifreyi aldıktan sonra verdiğimiz bağlantıya girerek size sunulan randevu hizmetlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Randevu işlemleri ve bu kapsama alınan hizmetler zaman, iş gücü ve verimi sağlama açısından oldukça yararlı bir hale getirilmiş.Randevu hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireylerin verdiğimiz bağlantıya tıklayıp verdiğimiz bilgiler ışığında işlemlerini yapmaları yeterli olacaktır.

Hastane Randevu Hizmetleri İçin Tıklayınız

Paylaş.

Yorum Yap