E-Devlet

Edevlet Giriş

e-Devlet’e Giriş

E-Devlet kapısından alınabilecek tüm hizmetlerin detaylı bilgileri, haberler ve önemli gelişmeler ile devletin internetteki halini takip edin. Devletin kısa yolu olarak adlandırılan turkiye.gov.tr platformu üzerinden dijital hizmet alın.

EDEVLET’E GİRİŞ

Edevlet Şifresi Alma

Edevlet hizmetlerinden faydalanabilmeniz için kullanıcı adı ve şifre sahibi olmanız gerekir. Edevlet şifrenizi ise Ptt şubelerinden kimlik kartınız ile temin edebilirsiniz. Edevlet şifrenizi almak için size en yakın Ptt şubesine başvurabilirsiniz.

En Yakın Ptt Şubesi


Kişisel Deneyim

Devletin Size Özel Hali

Edevlet ile size özel bir dijital kurum deneyimi yaşayabilirsiniz. Devlet kurumlarında sıra beklemek zorunda kalacağınız bir çok sorgulama ve evrak işlemini size özel bu dijital devlet deneyimi sayesinde halledebilirsiniz.


Kolay Kullanım

Tüm Vatandaşları İçin Kolay

Edevlet uygulaması tüm vatandaşların rahatça kullanabilmesi amaçlanarak mümkün olan en basit formda tasarlanmıştır. Siz de hiç bir eğitime gerek duymadan edevlet üzerinden hizmet alabilirsiniz.


Çok Kullanılan Edevlet Sorguları

Edevlet Hakkında En Güncel Haberler

E-Devlet
Fatih SGK

Fatih Sgk İletişim Bilgileri Merkez Müdürü             :Coşkun BİLGİN Telefon                         …

E-Devlet
Esenyurt SGK

Sgk Esenyurt İletişim Bilgileri Merkez Müdürü               :Halil ÇIRTLIK Telefon                       …

E-Devlet
Ne Zaman Emekli Olurum?

Sigorta primlerini yatıran tüm çalışanların en çok merak ettikleri sorudur “Ne zaman emekli olabilirim?” sorusu. Bu soru akabinde farklı bilinmezliklere ve farklı soru işaretlerine de kaynak…

E-Devlet
E-Devlet Lise Diploması Sorgulama

PTT şubelerinden alınabilecek E-Devlet şifresi ile vatandaşlar birçok devlet kurumu ile ilgili işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirler. E-Devlet platformuna giriş yapıp kimlik doğrulayan vatandaşların yapabilecekleri işlemler arasında…

1 2 3 60