E-Devlet

E-Devlet ile devletin kurum hizmetlerinin çoğundan dijital platformlar üzerinden hizmet alın!

Edevlet Girişe-Devlet’e Giriş

E-Devlet kapısından alınabilecek tüm hizmetlerin detaylı bilgileri, haberler ve önemli gelişmeler ile devletin internetteki halini takip edin. Devletin kısa yolu olarak adlandırılan turkiye.gov.tr platformu üzerinden e-devlet ile dijital hizmet alın. Tüm Türk vatandaşlarının kullanımına ücretsiz sunulan e devlet hizmeti ile bir çok işlemi kurumlara gitme ya da sıra bekleme sorunları olmadan halledebilirsiniz.

EDEVLET’E GİRİŞ

Edevlet Şifresi Alma

Edevlet hizmetlerinden faydalanabilmeniz için kullanıcı adı ve edevlet şifresi sahibi olmanız gerekir. Tc Kimlik numaranız ve şifreniz ile e devlet hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu açıdan bir e devlet şifresi sahibi olmanız şarttır.  Edevlet şifrenizi ise Ptt şubelerinden kimlik kartınız ile temin edebilirsiniz. Edevlet şifrenizi almak için size en yakın Ptt şubesine başvurabilirsiniz.

En Yakın Ptt Şubesi


Kişisel Deneyim

Devletin Size Özel Hali

E devlet ile size özel bir dijital kurum deneyimi yaşayabilirsiniz. Devlet kurumlarında sıra beklemek zorunda kalacağınız bir çok sorgulama ve evrak işlemini size özel bu dijital devlet deneyimi sayesinde halledebilirsiniz.


Kolay Kullanım

Tüm Vatandaşları İçin Kolay

E devlet uygulaması tüm vatandaşların rahatça kullanabilmesi amaçlanarak mümkün olan en basit formda tasarlanmıştır. Siz de hiç bir eğitime gerek duymadan e devlet üzerinden hizmet alabilirsiniz.


Çok Kullanılan Edevlet Hizmetleri

E-devlet Hakkında En Güncel Haberler

1 2 3 53