E Devlet Aile Hekimi Öğrenme

E Devlet Aile Hekimi Öğren

E Devlet Aile Hekimi Öğrenme Konusu Hakkında: Birkaç sene önce hastanelerin yükünü hafifletmek için aile hekimliği uygulaması başlatılmış ve oturduğumuz semte göre aile hekimlerimiz belirlenmiştir. Bu konuda en büyük sorun adres değişikliğinde aile hekimimizi sorgulamada öğrenme aşamasında yaşanmaktadır.

Sağlık ve Teknoloji

Teknoloji her şey gibi sağlıkta da önemini korumakta sağlık aşamasında en önemli olan zamandır. Zaman kazanmak adına kayıtların ve buna benzer işlemlerin internetten yapılıyor olması vatandaşa çok zaman kazandırmaktadır. Sosyal Sigortalar Kurumu,sosyal güvenlik kurumu sorgulama adliye işlemlerinde yaşanan kolaylıklar gibi. Aile hekimi sorgulama işlemi de bunlardan bir tanesidir. E devlet aile hekimi öğrenme e devlet bünyesinde gayet kolay bir işlemdir.

 

E-Devletde Aile Hekimi Sorgulama Nasıl Yapılır ?

E-Devlet sorgulama işleminizi basit bir şekilde, E-Devlet şifresi ile yapılması gerekenleri aşağıda sıraladık. Adım adım uygulamak kalıyor. İlk olarak aşağıda verdiğimiz linke tıklayınız ve ardından açılan sayfada . Önünüze yeni gelen sayfada önce T.C. kimlik numaranızı ve ardından E-Devlet şifrenizi doldurarak giriş yapınız. Açılan sayfa ile E-Devlet Aile Hekimi sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

E Devlet Aile Hekimi Öğrenme İçin Tıklayınız.

Paylaş.

Yorum Yap